קידום עסקים באינטרנט ורשתות חברתיות

תוכלו להיחשף ללקוחות חדשים ולהפוך אותם ללקוחות קיימים ואף חוזרים.

קידום עסקים באינטרנט ורשתות חברתיות

קידום אתרים במנוע חיפוש

לצורך יועל הפעלת מנגנוני חיפוש באמצעות מנועי חיפוש נדרש לבצע תהליך אופטימיזציה על האתר אינטרנט. האופטימיזציה תזהה פרמטרים שונים בקטעי קוד באתר ודפי אינטרנט, ברלוונטיות התוכן, בהרכב הקישורים המצביעים אל אתר ו/או דף מסוים מתוך האתר ומחוצה לו, בתנועת המבקרים והכי חשוב אם אתר מותאם למובייל. כל אלו הפרמטרים קובעים את דירוג האתר בדף התוצאות החיפוש. פרמטרים לאופטימיזציה המשתנה מדי תקופה וכדי לתת מענה האופטימלי אנו מציעים ללקוחתנו אפשרויות שונות לאופטימיזציה.

קידום עסקים ברשתות חברתיות

בשנים האחרונות האינטרנט מהווה את אחד הכלים השיווקיים החזקים ביותר שקיימים, במיוחד לאחר כניסתן של הרשתות החברתיות. על סמך הנתונים היבשים, כ 1.5 מיליארד אנשים מחוברים לרשתות החברתיות, מהם כ–4 מיליון רק בישראל, כאשר השיטה משתנה מרשת חברתית אחת לשנייה אולם בכולן הבסיס זהה – מודל "החברים של החברים" הגורם שמבחינה שיווקית הפרסום בעמוד הפרופיל של החברים שלך (ושל החברים של החברים שלך) מוביל לחשיפה מרבית שלך למסרים שהם בוחרים לשתף. ולהפך, הפרסום בפרופיל שלך מוביל לחשיפה אצל החברים שלך ואצל החברים שלהם.

היתרונות של רשתות חברתיות לקידום עסקים

לקידום ברשתות החברתיות ישנם מספר יתרונות מרכזיים. בראש ובראשונה, הנוכחות ברשתות חברתיות מסייעת לחיזוק הקשר בין המותג לבין קהל הלקוחות, לחשיפה בפני קהל יעד פוטנציאלי שהנו ממוקד ומפולח וכן לניהול מוניטין. יתרה מכך, הנוכחות של עסקים קטנים ברשתות חברתיות יכולה לתרום לקידומו של האתר במנועי החיפוש השונים ולדירוגו במקום גבוה בתוצאות החיפוש. לכן, במידה ויש לכם פרופיל עסקי באחת מהרשתות לבחירתכם, עליכם לנהל אותו בהתאם לקריטריונים של מנועי החיפוש השונים.

פנו אלנו ונתחיל בפיתוח לאפליקציה שלך עוד היום
לקוחות מרוצים
אנחנו פשוט מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים
קבוצת KGROUP
ICTBit
Isramedica
GCCTeam
גרר נט
מדמס
Medic Tour